+90 [312] 258 63 65
+90 [850] 888 00 06
Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Facebook Messenger'da Futbol Oyunu Nasıl Oynanır?

Facebook Messenger'da Futbol Oyunu Nasıl Oynanır?

Facebook, daha önceki süreçte basketbol, satranç vb. sporların oyunlarını Facebook Messenger bünyesine getirerek, kullanıcıların çoklu oyun tercihlerini deneyimlemelerine olanak tanımıştı. Dünya üzerinden en çok kullanıcı barındıran sosyal medya platformu konumundaki Facebook, şimdiki süreçte ise 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın devam ettiği sırada bir futbol oyununu Messenger bünyesine getirdi.

Messenger futbol oyunu nasıl oynanır?

Avrupa Futbol Şampiyonası ile paralel olarak oyunu kullanıcılara sunan Facebook, kullanıcıların satranç, basketboldan sonra futbol sporunu da uygulama bünyesinde deneyimlemelerini odağına alıyor. Basit bir kullanıma sahip uygulamada, kullanıcılar arkadaşlarına sohbet sekmesinden “futbol topu” simgesi göndermeleri halinde karşılaşma teklifinde bulunuyorlar. Ardından şut çekme ve çekilen şutu kurtarma şeklinde oynanan oyunda, kullanıcılar EURO 2016’nın devam ettiği esnada, futbol tutkularını bir de Facebook Messenger platformundan oynuyorlar. Kullanıcıların Facebook Messenger üzerinden futbol oyununu oynamaları için uygulamanın son sürümünü indirmiş olmaları gerekiyor. Avrupa Kıtası’nda 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası devam ederken, Güney Amerika Kıtası’nda Copa America 2016 halihazırda devam ediyor. Facebook’un futbol uygulamasını Messenger platformuna turnuvaların devam ettiği bir sırada getirmesinin, şirketin ne denli doğru bir pazarlama stratejisi işlediğini gözler önüne seriyor.

Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Bu sitedeki Cogen® ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Cogen® ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Cogen® izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Cogen® haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Cogen® tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2011 Cogen® | Tüm hakkları saklıdır. | Design By Cogen®, , ,