+90 [312] 258 63 65
+90 [850] 888 00 06
Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

İnsan Kaynakları

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız info@cogen.com.tr adresine, öz geçmişinizi içeren ve konusu 'İş Başvurusu' olan bir e-posta gönderebilirsiniz.

Bilgisayar yazılım ve donanım alanında sektörde 19 yıllık deneyime sahip olan Bahattin Serdar ÇÖGEN birçok projede yazılım koordinatörü, proje müdürü gibi pozisyonlarda yer alarak bilgi ve kişisel yetkinliklerini tecrübeyle buluşturmuştur. Tüm bilgi birikim ve tecrübelerini ihtiyaç sahibi firmalara, kurumlara, şahıslara aktarmak amacıyla Lupus Bilişim firması kuruculuğunu üstlenmiş, ardından 2014 yılı itibariyle Cogen Teknoloji firmasını kurarak yoluna devam etmiştir. İşletmelerin bilgi ve belgelerine erişilebilirlik düzeyini artırarak, hayatı, iş sürecini ve işleyişi kolaylaştıracak masa üstü yazılımlar, mobil uygulamalar ve internet siteleri tasarlayan Cogen Teknoloji, aynı zamanda sunduğu sosyal medya faaliyetleri ile müşterilerine sosyal medya da aktif rol almaları konusunda da destek olmaktadır. Cogen Teknoloji, kurulduğu an itibariyle yaptığı işler, hizmet kalitesi ile Ankara'nın güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Üstün başarısını müşteri memnuniyeti ilkesinden alan Cogen Teknoloji sektöründe öncü firmalar ile anılmaktadır.

Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Bu sitedeki Cogen® ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Cogen® ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Cogen® izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Cogen® haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Cogen® tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2011 Cogen® | Tüm hakkları saklıdır. | Design By Cogen®, , ,