+90 [312] 258 63 65
+90 [850] 888 00 06
Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Instagram, Zoom Özelliğini Duyurdu!

Instagram, Zoom Özelliğini Duyurdu!

Dünyanın en çok kullanılan fotograf paylaşma uygulaması Instagram'da paylaşılan fotograflara zoom yapılabilecek. Instagram Zoom özelliği bugün itibarıyla kullanıma açıldı!

Dünyanın en çok ilgi gören sosyal medya portallarından biri haline gelen ve dünya üzerinden yüz milyonlarca üyeye sahip olan Instagram yeni bir özelliği daha hayata geçirdi.

Stories'ten sonra zoom özelliği Instagram'da

Geçtiğimiz dönemde "Stories" özelliğiyle büyük ilgi gören ve bununla birlikte özelliğin Snapchat'in temel fonksiyonuna ciddi benzerlikler göstermesiyle ağır eleştirilen alan Instagram, paylaşılan fotograflara zoom yapabilme kabiliyeti sunuyor.

Profil fotograflarında zoom!

İlk bakışta Instagram'ın zoom kabiliyetini tüm içeriklere sunduğu dikkat çekiyor. Zira keşfet bölümünden timeline ekranına ve hatta profil resimlerine kadar her fotografı yakınlaştırabilmek mümkün. Multi Touch (çoklu dokunma) fonksiyonun hayat bulduğu günden bu yana kullanılan iki parmakla resimleri büyütme fonksiyonundan güç alan Instagram'ın her geçen gün yeni bir revizyonla son kullanıcının karşısına çıkması sosyal medya savaşlarındaki rekabetin güçlü tarafında olduğunu gösteriyor.

Bunun yanı sıra Instagram'ın sunduğu zoom özelliğinin uzun zamandır beklendiğini ve bugün itibariyle kullanıma sunulmasının kullanıcılar tarafından geçikmiş bir hamle olarak görüldüğü aşikar. Özelliğin son olarak şimdilik sadece uygulamanın iOS sürümünde yer aldığını önümüzdeki dönemde Android'e de geleceğini belirtelim.

Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Bu sitedeki Cogen® ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Cogen® ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Cogen® izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Cogen® haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Cogen® tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2011 Cogen® | Tüm hakkları saklıdır. | Design By Cogen®, , ,