+90 [312] 258 63 65
+90 [850] 888 00 06
Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Marka Tescil ve Patent İşlemleri

Marka İle İlgili İşlemlerimiz;

- Marka ön araştırma. - Marka Tescil başvuru işlemlerinin takip ve sonuçlandırılması. - Müşterilerimize yeni markalar önererek, marka oluşturmalarında yardımcı olmak. - Marka Devir Sözleşmelerinin hazırlanması ve sözleşmelerin Markalar Siciline Kayıt İşlemleri. - Marka Lisans Sözleşmelerinin hazırlanması ve Lisans sözleşmelerinin Markalar Siciline Kayıt İşlemleri. - Tescilli markaların benzerlerinin marka bültenlerinde takibi ve benzerlerine karşı itiraz edilmesi işlemleri. - Yurt Dışında Marka Araştırma ve Tescil İşlemleri. - Marka taklitlerine karşı Hukuki ve Cezai yaptırımların uygulanması konusunda danışmanlık hizmetleri. - Tescilli Markalarla ilgili Yenileme, Ünvan, Adres Değişikliği ve diğer işlemlerin takibi.

Tasarım İle İlgili İşlemlerimiz;

- Tasarım Tescil başvuru işlemlerinin takip ve sonuçlandırılması. - Tasarım Devir Sözleşmelerinin hazırlanması ve sözleşmelerin Tasarım Siciline Kayıt İşlemleri. - Tasarım Lisans Sözleşmelerinin hazırlanması ve Lisans sözleşmelerinin Tasarım Siciline Kayıt İşlemleri. - Tasarım bültenlerinde yayınlanan tasarımlara karşı itiraz edilmesi işlemleri. - Yurt Dışında Tasarım ve Tescil İşlemleri. - Tasarım taklitlerine karşı Hukuki ve Cezai yaptırımların uygulanması konusunda danışmanlık hizmetleri. - Tescilli Tasarımlarla ilgili Yenileme, Ünvan, Adres Değişikliği ve diğer işlemlerin takibi.

Patent / Faydalı Model İle İlgili İşlemlerimiz;

- Patent ve Faydalı Model Tescil başvuru işlemlerinin takip ve sonuçlandırılması. - Patent ve Faydalı Model Devir Sözleşmelerinin hazırlanması ve sözleşmelerin Patent Siciline Kayıt İşlemleri - Patent bültenlerinde yayınlanan Patent ve Faydalı Modellere karşı itiraz edilmesi işlemleri. - Yurt Dışında Patent ve Tescil İşlemleri. - Patent ve Faydalı Model taklitlerine karşı Hukuki ve Cezai yaptırımların uygulanması konusunda danışmanlık hizmetleri. - Tescilli Patent ve Faydalı Modellerle ilgili Yıllık Harçların Ödenmesinin takibi işlemi. - Tescilli Patent ve Faydalı Modellerle ilgili Ünvan, Değişikliği ve diğer işlemlerin takibi.

Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Bu sitedeki Cogen® ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Cogen® ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Cogen® izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Cogen® haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Cogen® tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2011 Cogen® | Tüm hakkları saklıdır. | Design By Cogen®, , ,