+90 [312] 258 63 65
+90 [850] 888 00 06
Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Web Sitesi Tasarımı

Firmaların tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile internet ortamında yayınlanan sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web sitesi tasarımı denir. Günümüzde internetin ve sanal dünyanın önemini göz önünde bulunduran firmalar hemen web sitesi yaptırırlar.

Web Sitesi Tasarımı

Yaptırdıkları bu web sitesinde firmalar tanıtım yazılarını, verdikleri hizmetleri, ürünlerini, referanslarını ve iletişim bilgilerini potansiyel müşterileriyle çok hızlı bir şeklide paylaşırlar. Firmalar web siteleri üzerinden ürünlerinin tüm bilgilerini paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirirler.

Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat: 23 No: 113 Çukurambar Çankaya / Ankara

Bu sitedeki Cogen® ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Cogen® ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Cogen® izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Cogen® haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Cogen® tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2011 Cogen® | Tüm hakkları saklıdır. | Design By Cogen®, , ,