X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı

Düğün Yönetim Sistemi

Siz eğlendirirken biz size kazandıralım!

Son dönem hızla gelişen internet ile dijital dönüşüm her şirket için kaçınılmaz oldu.

Düğün yönetim sistemi de tarafınıza verilecek kullanıcı adı ve şifre ile organizasyonlarınızı, müşterilerinizi ve personel bilgilerinizi tek bir alanda güvenle depolayabilirsiniz.

Düğün yönetim sistemi ile organizasyonların özellik ve menü seçimlerine göre organizasyon ücretlerini   KDV oranlarıyla otomatik olarak zahmetsizce hesaplayabilirsiniz.Organizasyon ücretlerine iskonto  oranı uygulayabilir ve KDV oranlarını hesaplatarak ücret üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Kullanıcı yetkilendirme modülü sayesinde bilgilerinizi kimlerin görebileceğini, kimlerin müdahale edebileceğini kendiniz tayin edersiniz.

Düğün Yönetim Sistemi responsive tasarım yapısıyla tüm ekran boyutlarında, (pc, notebook, telefon) kendisini yeniden boyutlandırır. Böylece tüm ekranlarda aynı kalitede ve görüntüde işlemlerinizi her yerden yapabilir ve görüntüleyebilirsiniz.


Düğün Yönetim Sistemini Cogen Yazılım farkıyla kullanabilir ve şirketinizi dijitalleşen dünyanın geleceğine hazırlayabilirsiniz.

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2024 | Tüm hakları saklıdır. | Design By , Ankara Web Tasarım, Ankara Kurumsal Web Tasarım