X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen çok sorulan soruları sizler için derledik. Eğer aradığınız sorunu yanıtı burada değilse destek@cogen.com.tr mail adresimize sorunuzu sorabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ankara web sitesi yapan firmalar konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

ankara web tasarım firmaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

en iyi web tasarım firmaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

profesyonel web sitesi fiyatları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

web tasarım ajansı konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

web site tasarımı konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

kurumsal site tasarımı konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

profesyonel web tasarım konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

web ajansı konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

web tasarım hizmetleri konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Şık bir web sitesine sahip olmanın pek çok avantajı vardır. Dijital dünyada internet siteniz sizin vitrininizdir bunun içine vitrininizin olabildiğince fazla insana hitap etmesi gerekir. Doğru tasarım süreci ise doğru kişilerle çalışmakla mümkün olur. ankara web tasarım şirketleri siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda doğru tasarımı SEO ile buluşturur. Ankara’da Web tasarım firmaları arasında en iyi tasarım çalışmalarına sahip olan firmamız, web sitenizi inşa ederken sektörünüzü göz önünde bulundurur. Sektörünüze uygun renkler, logonuzun en doğru şekilde kullanılması ve web sitesi içeriklerinizin hazırlanması. Kısacası bir internet sitesinin neye sahip olması gerekiyorsa hepsini sağlayabilecek ekibe sahibiz.

web sitesi tasarımı fiyatları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

ankara profesyonel web tasarım hizmetini Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Şık bir web sitesine sahip olmanın pek çok avantajı vardır. Dijital dünyada internet siteniz sizin vitrininizdir bunun içine vitrininizin olabildiğince fazla insana hitap etmesi gerekir. Doğru tasarım süreci ise doğru kişilerle çalışmakla mümkün olur. profesyonel web tasarım ankara siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda doğru tasarımı SEO ile buluşturur. Ankara’da Web tasarım firmaları arasında en iyi tasarım çalışmalarına sahip olan firmamız, web sitenizi inşa ederken sektörünüzü göz önünde bulundurur. Sektörünüze uygun renkler, logonuzun en doğru şekilde kullanılması ve web sitesi içeriklerinizin hazırlanması. Kısacası bir internet sitesinin neye sahip olması gerekiyorsa hepsini sağlayabilecek ekibe sahibiz.

Ankara Web Tasarım Ajanları arıyorsanız Ankara'da hizmet sağlamaktayız. Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Şık bir web sitesine sahip olmanın pek çok avantajı vardır. Dijital dünyada internet siteniz sizin vitrininizdir bunun içine vitrininizin olabildiğince fazla insana hitap etmesi gerekir. Doğru tasarım süreci ise doğru kişilerle çalışmakla mümkün olur. Web tasarım Ankara firmamız siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda doğru tasarımı SEO ile buluşturur. Ankara’da Web tasarım firmaları arasında en iyi tasarım çalışmalarına sahip olan firmamız, web sitenizi inşa ederken sektörünüzü göz önünde bulundurur. Sektörünüze uygun renkler, logonuzun en doğru şekilde kullanılması ve web sitesi içeriklerinizin hazırlanması. Kısacası bir internet sitesinin neye sahip olması gerekiyorsa hepsini sağlayabilecek ekibe sahibiz.

Ankara web tasarım fiyatları 2022 konusunda en başarılı seçeneklerden faydalanmaya ne dersiniz? Bu konuda en özel çözümlerden faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım hizmetleri dijital dünya üzerinde markanızı ya da firmanızı tüketicilerle buluşturmak açısından oldukça değerli ve en önemli kaynaktır. Bu nedenle web tasarım hizmetlerinden yararlanarak tüketicilerle buluşmak adına, kesinlikle kaliteli bir işçilik için ve ankara web tasarım fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ankara Web sitesi yapanlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Web sitesi tasarımı Ankara da arıyorsanız doğru yerdesiniz. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Ankara kurumsal web tasarım konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Ankara web sitesi tasarımı konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Web tasarım fiyatları Ankara konusunda en başarılı seçeneklerden faydalanmaya ne dersiniz? Bu konuda en özel çözümlerden faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım hizmetleri dijital dünya üzerinde markanızı ya da firmanızı tüketicilerle buluşturmak açısından oldukça değerli ve en önemli kaynaktır. Bu nedenle web tasarım hizmetlerinden yararlanarak tüketicilerle buluşmak adına, kesinlikle kaliteli bir işçilik için ve web tasarım fiyatları ankara konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım Ankara konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Web tasarım firmaları Ankara ‘da yapanlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Web tasarım Ankara fiyatları konusunda en başarılı seçeneklerden faydalanmaya ne dersiniz? Bu konuda en özel çözümlerden faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım hizmetleri dijital dünya üzerinde markanızı ya da firmanızı tüketicilerle buluşturmak açısından oldukça değerli ve en önemli kaynaktır. Bu nedenle web tasarım hizmetlerinden yararlanarak tüketicilerle buluşmak adına, kesinlikle kaliteli bir işçilik için ve web tasarım Ankara fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Şık bir web sitesine sahip olmanın pek çok avantajı vardır. Dijital dünyada internet siteniz sizin vitrininizdir bunun içine vitrininizin olabildiğince fazla insana hitap etmesi gerekir. Doğru tasarım süreci ise doğru kişilerle çalışmakla mümkün olur. Web design Ankara firmamız siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda doğru tasarımı SEO ile buluşturur. Ankara’da Web design firmaları arasında en iyi tasarım çalışmalarına sahip olan firmamız, web sitenizi inşa ederken sektörünüzü göz önünde bulundurur. Sektörünüze uygun renkler, logonuzun en doğru şekilde kullanılması ve web sitesi içeriklerinizin hazırlanması. Kısacası bir internet sitesinin neye sahip olması gerekiyorsa hepsini sağlayabilecek ekibe sahibiz.

Ankara Web yazılım firmaları arasında yıllardır kendini kanıtlamış ekipimiz ile web tasarım uygulamaları konusunda hizmet vermekteyiz. Cogen Yazılım olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Evet,müşterinin isteği doğrultusunda geliştirmeler yapılabilir.

Staj yapmak isteyen öğrenci CV,transkript belgelerini ik@cogen.com.tr adresine göndermesi gerekir.Tarafımıza ulaşan belgeler İnsan Kaynakları bölümümüz tarafından incelenir ve olumlu,olumsuz olarak geri dönüş sağlanır.

Müşterilerimiz ilk görüşmede nasıl bir yazılım istediğini yüz yüze görüşmede anlatır ve firmamız tarafından hangi istekte bulunduğu belgelenir.Devam eden süreçte ise müşterimiz İnternet üzerinden Demo incelemesi yapar.Sonrasında ise talep oluşturur. Hazırlanan programın ödemesi alınır ve teknik ekip tarafından kurulumu yapılır.

İlk yıl teknik destek firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde verilir.Bir yıl sonunda ise cüzi bir ücret oluşturulup,anlaşma sağlanır.

Sunucularımız İstanbul konumludur,hızları ise yüksektir.Daha açıklayıcı olması için; en son gerçekleşen İstanbul depreminde sunucularımız da elektirik kesintisi meydana gelmemiştir ve müşterilerimiz mağdur olmamıştır.

Verilecek eğitimin içeriğine göre ,eğitimin kaç saatten oluşacağı belirlenir.İlerleyen süreçte ise müşterilerimiz ve firmamız tarafından ortak bir tarih belirlenir.Eğitim alan kişinin öğrenim süreci göz önünde bulundurularak öğrenim süresi tekrar değiştirilebilir.

Müşterimiz belirttiği adrese teknik ekip çalışanlarımız kurulumu yapar.

Teknik bir problem ile karşılaşan müşterimiz,firmamızın destek@cogen.com.tr adresine mail atar ve yazılım ekibimiz problemi gün içerisinde tespit eder ve çözümü gerçekleştirir.

Evet,eğitimlerimiz yazılım oluşturan ekip tarafından eğitim dili olarak en açıklayıcı kelimeler seçilerek verilir.

İlk yıl verilen destek ücretsiz.

Cogen Yazılım ekibi her alanda profosyonel personeli ile web tasarım,özel yazılım,mobil programlama,E-ticaret,SEO ve proje danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Cogen Yazılım sizlere verdiği yönetim paneli ile Web sitenizin her bir detayını kendiniz yönetebileceksiniz.

Evet,firmamız tarafından geliştirilmektedir.

Firmamız tarafından sizlere verilen ödeme seçenekleri içerisinden seçim yapıp gerçekleştirebilirsiniz.

EFT,havale,kredi kartı(Tek Çekim/Taksit) ile ödeme yapılabilir.

Takipte Kal

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2024 | Tüm hakları saklıdır. | Design By , Ankara Web Tasarım, Ankara Kurumsal Web Tasarım