Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen çok sorulan soruları sizler için derledik. Eğer aradığınız sorunu yanıtı burada değilse destek@cogen.com.tr mail adresimize sorunuzu sorabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evet,müşterinin isteği doğrultusunda geliştirmeler yapılabilir.

Staj yapmak isteyen öğrenci CV,transkript belgelerini ik@cogen.com.tr adresine göndermesi gerekir.Tarafımıza ulaşan belgeler İnsan Kaynakları bölümümüz tarafından incelenir ve olumlu,olumsuz olarak geri dönüş sağlanır.

Müşterilerimiz ilk görüşmede nasıl bir yazılım istediğini yüz yüze görüşmede anlatır ve firmamız tarafından hangi istekte bulunduğu belgelenir.Devam eden süreçte ise müşterimiz İnternet üzerinden Demo incelemesi yapar.Sonrasında ise talep oluşturur. Hazırlanan programın ödemesi alınır ve teknik ekip tarafından kurulumu yapılır.

İlk yıl teknik destek firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde verilir.Bir yıl sonunda ise cüzi bir ücret oluşturulup,anlaşma sağlanır.

Sunucularımız İstanbul konumludur,hızları ise yüksektir.Daha açıklayıcı olması için; en son gerçekleşen İstanbul depreminde sunucularımız da elektirik kesintisi meydana gelmemiştir ve müşterilerimiz mağdur olmamıştır.

Verilecek eğitimin içeriğine göre ,eğitimin kaç saatten oluşacağı belirlenir.İlerleyen süreçte ise müşterilerimiz ve firmamız tarafından ortak bir tarih belirlenir.Eğitim alan kişinin öğrenim süreci göz önünde bulundurularak öğrenim süresi tekrar değiştirilebilir.

Müşterimiz belirttiği adrese teknik ekip çalışanlarımız kurulumu yapar.

Teknik bir problem ile karşılaşan müşterimiz,firmamızın destek@cogen.com.tr adresine mail atar ve yazılım ekibimiz problemi gün içerisinde tespit eder ve çözümü gerçekleştirir.

Evet,eğitimlerimiz yazılım oluşturan ekip tarafından eğitim dili olarak en açıklayıcı kelimeler seçilerek verilir.

İlk yıl verilen destek ücretsiz.

Cogen Yazılım ekibi her alanda profosyonel personeli ile web tasarım,özel yazılım,mobil programlama,E-ticaret,SEO ve proje danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Cogen Yazılım sizlere verdiği yönetim paneli ile Web sitenizin her bir detayını kendiniz yönetebileceksiniz.

Evet,firmamız tarafından geliştirilmektedir.

Firmamız tarafından sizlere verilen ödeme seçenekleri içerisinden seçim yapıp gerçekleştirebilirsiniz.

EFT,havale,kredi kartı(Tek Çekim/Taksit) ile ödeme yapılabilir.

Takipte Kal

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2021 | Tüm hakları saklıdır. | Design By

Beygir Hesaplama Birim Dönüştürücü