Google Banner Boyutları

Google bannerları Google Görüntülü reklam ağında (GDN) gösterilmek amacıyla kullanılan görsellerdir. Bu görsellerin olması gerekecek boyut her sitede, her sayfada hatta her sayfanın içerisinde ayrılmış reklam alanında farklılık gösterebilir. En sık kullanılan boyutlar piksel ölçütünde 300×250, 728×90, 336×280 şeklindedir. Bunun dışında sadece mobilde gösterimi olan 320×50 boyutu da oldukça sık kullanılır. Bunların dışında 300×600, 120×600, 160×600 gibi dikey boyutlar, 200×200, 250×250 gibi kare boyutlar, 468×60,970×90,320×100 gibi yatay boyutlar da bulunmaktadır. Boyutlarla ilgili tüm detayları aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Kurumsal Bilgi

İşletmelerin bilgi ve belgelerine erişilebilirlik düzeyin artırarak, hayatı, iş sürecini ve işleyişi kolaylaştıracak masa üstü yazılımlar, mobil uygulamalar ve internet siteleri tasarlayan Cogen Yazılım, sektörde öncü firmalar ile adından söz ettirmektedir.

Kurulduğu an itibariyle yaptığı işler ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Türkiye’nin güvenilir, öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Birlikte bir adım öne geçmek dileğiyle...

Nasıl Çalışıyoruz ?

İlk işimiz sizi tanımak. Firmanızın sektörde ki yeri, hikayesi, ulaşmak istediğiniz müşteri ve kullanıcı kitlesi, gelecekte kendinizi nerde görmek istediğiniz bizim için markanızla yapacağımız yol arkadaşlığının ilk ve en önemli adımı.

Doğru sonuca ulaşmak için oluşturduğumuz yol haritasında sizi tanıyor olmamız bize yol gösterecek, markanızın ihtiyacı olan en uygun çözüme böylelikle ulaşabileceğiz. Gelişen tüm teknolojiler ve değişen tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak, çözümlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi sizlere sunacağız. Böylelikle markanızı günümüz ve gelecekte rakipleriniz arasında olmak istediğiniz yerde görebileceksiniz.

İlk işimiz sizi tanımak, sizinle tanışmayı bekliyoruz.

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2021 | Tüm hakları saklıdır. | Design By

Beygir Hesaplama Birim Dönüştürücü