X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Arama motoru optimizasyonu web sitenizin ilgili konularında arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Web sitenizi istediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarmak için bazı iyileştirmeler yapılmalıdır. Seo konusunda oldukça titiz davranılmalı ve seo konusunda tecrübeli kişiler ile çalışmalısınız. Çünkü Seo çalışmaları web sitenizi üst sıralara taşıyacağı gibi yanlış yolların izlenmesi ve yanlış hamlelerin yapılması sonucunda sitenizi daha alt sıralara taşıya bilir hatta arama motorları tarafından artık okunmayabilir.
Bu gibi durumlardan kaçınmak için tecrübeli bir ekip ile doğal yollardan elde edilen sonuçlar hedeflenmelidir. Belki bu yöntem daha yavaş şekilde sizi sonuca ulaştırır ancak doğru ve kesin sonuçların elde edilebilmesi ancak bu şeklide sağlanır.

SEO ÇALIŞMASINI NEDEN WEB SİTENİZE YAPTIRMALISINIZ

SEO çalışmaları web sitenizi arama motorları kriterlerine uygun hale getirilmesi ve bununla birlikte arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı hedeflemektedir. Temel amaç web sitenizdeki trafiği yükselterek kazancınızı arttırmaktır.

Görünür Olun

Eğer bulunduğunuz sektör rekabetin yüksek olduğu bir sektör ise web sitenizin amacına ulaşması için kullanıcının web site adresinizi görüntüleyebilmesi gerekir. Bunun içinde web siteniz arama motorlarında ilk sayfada yer almalıdır.

Site Trafiği

Web sitenizin ilk sayfada çıkması demek site trafiğinizin artması ve firmanızı bilinirliliğinin de aynı oranda artış göstermesi demektir. 

Markalaşma

Web site bilinirliliğinizi doğru bir şekilde kullanmanız halinde firmanız artık bir marka ikon haline dönüşecektir. Böylece sitenize kullanıcılar sadece anahtar kelimelerden değil firma isminizden ulaşmaya başlayacaktır.

Güvenilirlik

Kullanıcılar ilk sayfada çıkan web sitelerini daha güvenilir buluyor.

SEO ‘DA NEDEN COGEN YAZILIM'I SEÇMELİSİN?

Cogen yazılım iş hedeflerinize ulaşmanızın dijital ayağında sizlere destek ve çözümler sunar.

Arama Motoru Optimizasyonlarında; kullanıcı davranışlarını ve sektörünüzü ele alarak müşterilerinize firmanızın görünür olmasını sağlıyor ve markanızı pazarlıyoruz.

Cogen Yazılım Seo alanında 10 yılı aşkın tecrübesi ve alanlarında profesyonel çalışma kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Firmanızı firmamız olarak görüyor, ortak iş sürecimizde sizlerle doğru ve etkili iletişim kurarak, iş planı çözümlerimizi en kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Daha sonraki bütün süreçlerde bağımızı koparmadan sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Seo Çalışması Yaparken Hangi Başlıkları Ele Alıyoruz?
Direkt Ziyaretler

Herhangi bir anahtar kelime veya sorgu üzerinden değil firma isminizin direkt olarak sorgulanması sonucu sitenizin ziyaret edilmesi olayıdır. Markalaşma işte böyle başlar. Arama motorları sizi otoriter bir web sitesi olarak algılar.

Sitede Geçirilen Süre

Ziyaretçilerinizin sitenizde geçirdiği süre arama motorları tarafından önem arz etmektedir.

Siteden Hemen Çıkma Oranı

Bu oranı yüksek olması halinde web sitenizde yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir.

Site İçi Link İnşası

Sitenize gelen kullanıcıları, sayfalarınız arasında yönlendirmeler yaparak oluşturduğunuz link inşası ile kullanıcıyı web sitenizde daha çok vakit geçirmesini sağlamaktır.

Backlinkler

Sizi öneren size referans olan diğer web sitelerinin, sizin web sitenizin linkini vermesi halinde bir backlinke sahip olmuş olursunuz. Seo için önemli bir kriterdir.

Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinde sitenizin ziyaretçi alması da bir seo kriteridir.

İçerik Kraldır

Web sitenizi için hazırladığınız içerikler tamamen özgün olmalı, görsel ve videolar ile desteklenmelidir.

Anahtar Kelime Yoğunluğu

Arama motorlarında çıkmak istediğiniz kelimeler web siteniz içerisinde belirli oranlar arasında geçmelidir.

İŞİMİZİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YAPIYORUZ

Kurumsal ya da kişisel bir web sitenizin SEO çalışması için bize başvurmanız halinde en kısa sürede akılcı çözümlerle sizlere arama motoru optimizasyonu hizmetimizi veriyoruz. Cogen Yazılım'ın arama motoru optimizasyonu hizmetinden yaralanmak için başvurmanız halinde aşağıdaki süreçleri birlikte takip edeceğiz.


01

İlk görüşme Bu görüşmede iş hedeflerinizi ele alarak ne istediğinizi ve hangi kelimelerde çıkmak istediğinizi konuşarak bir sonuca varırız.

Beyin Fırtınası Bu görüşme şirket içinde yapılan alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Burada sizden edindiğimiz istek ve bilgiler doğrultusunda web sitenizin mevcut Seo analizi çıkartılır. Bu sonuçlara göre iş planı ve çözümler üretmek için hep birlikte beyin fırtınası yapılır ve çözümler üretilir.

02

03

İzlenecek Adımları Çıkarılması Beyin fırtınası aşamasında ortaya çıkan görüşler ve çözümler ışığında adım adım yol haritası çıkartılır.

Çalışmaların Başlanması Seo çalışması başlıklarında belirttiğimiz adımları tek tek ele alarak çalışmamızı işlemeye başlarız.

04

05

Sonuç Web sitenizin görünür olma yolu Cogen Yazılım'dan geçer. Artık web siteniz çalışmasını yaptığımız anahtar kelimelerde ilk sayfada.

Rakipleriniz sadece bir web sitesine sahip değil. 

Sizde doğru firma ile çalışarak etkili bir web sitesi ve Seo çalışması ile işinizi büyütmenin vakti geldi. Unutmayın ki Cogen Yazılım müşteri odaklı çalışarak firmanızın bir adım öne geçirmeyi hedef edinmiş bir firmadır. Sizde Cogen Yazılım ailesine katılarak Seo hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Hep birlikte bir adım ileriye gitmek dileği ile….

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2024 | Tüm hakları saklıdır. | Design By , Ankara Web Tasarım, Ankara Kurumsal Web Tasarım