+90 [312] 378 17 18
Kuşcağız Mahallesi Esenler Caddesi No: 35 Kat: 4 İç Kapı No : 19 Keçiören / Ankara

Web Tasarım

Dijital dünyada firmanız için en önemli unsur tabi ki web sitenizdir. Size ulaşmak isteyen müşteriler ve kullanıcılar çoğunlukla markanızla ilk kez web siteniz üzerinden tanışır. İlk izlenim her şeydir, bu nedenle web siteniz markanızın hikayesini, kalitesini ve verdiğiniz hizmeti tasarımı ile tam anlamıyla anlatmalıdır. Sadece bununla da yetinmemeli ve kusursuz bir şekilde çalışmalıdır. Size vereceğimiz hizmet tam olarak bu. Markanıza özel olarak tasarlamış, bilgisayar ve mobil cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde çalışan bir web sitesi. Cogen tarafından hazırlanan tüm web sitelerinin ortak tek bir özelliği vardır; Firmanızı, rakiplerinizden bir adım öne taşımak…

Web siteniz bir bütünü yani firmanızı temsil eder, bu bütünü tamamlayan unsurlar;

1) Tasarım

Web siteniz, sizi sanal ortamda temsil edecek fiziki iş yerinizdir. Müşterilerinizi, ilk karşılama yeriniz web sitenizdir. Bu sebeple, web sitenizin tasarımı oldukça büyük bir öneme sahiptir. Elbette ki iyi bir tasarım sadece görsel demek değildir. İyi bir tasarım, eşsiz görselliğinin yanı sıra, sektörünüzün yurt içi ve yurt dışı örnekleri analiz edilerek hazırlanmalıdır. Firma kimliğinizin, ürün ve hizmetlerinizin en doğru şekilde ifade edilmesi, edinilen tecrübe ve referanslarınızın en doğru şekilde potansiyel müşterilerinize aktarımı da tasarımınızı tamamlayacak önemli noktalardan birisidir. Tasarımınızı tamamlayacak bir diğer önemli nokta ise, sanal ortamda ayakta kalabilecek ve fark yaratacak kadar güçlü, dinamik bir yapıya sahip olmasıdır. Web sitenizin gücünü, zamanla tarafınıza yapılacak geri dönüşlerle anlayabilirsiniz.

2) Erişilebilirlik

Cogen tarafından hazırlanan tüm web siteleri, kesintisiz sunucu desteği ve hızı ile her zaman erişilebilir özelliktedir.

3) SEO (Arama Motorları Optimizasyonu)

Cogen tarafından hazırlanan tüm tasarımlar SEO uyumlu altyapı ile kodlanmaktadır. Web siteniz, hazır tasarımlardan bu özelliği ile de ayrılmaktadır.

4) Entegre

Tüm sosyal medya hesaplarınız web siteniz ile entegre biçimde açılarak, sosyal medyada kurumsal kimliğiniz ile var olmanız hedeflenir.

5) Responsive (Mobil Uyumlu)

Günümüzde bilindiği üzere web sitenize erişim sadece standart bir cihazdan yapılmamaktadır. Kullanılan mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları ile, internet aracılığıyla ulaşılmak istenen tüm bilgilere ulaşılabilir. Tüm bu cihazların ekran boyutları birbirinden farklıdır. Cogen tarafından hazırlanan tüm web siteleri, tüm mobil cihaz ve bilgisayar ekranlarına göre kendini otomatik olarak yapılandırır. Mobil uyumlu özel tasarımınız ile bir adım daha öndesiniz.

6) Anahtar Kelime Analizi

Sektörünüzle ilgili en çok aranan kelime kelime analizleri yapılarak tarafınıza bildirilir ve web sitenize entegre edilir.

7) Google My Business (Google Firma Kaydı)

Firma kimliğiniz ile Google’a yapılan resmi başvuru ile Google Map’e kayıtlı firmalar arasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Bu sayede haritalarda, konum, koordinat bilgileriniz işaretlenerek, müşterilerinizin firmanızı daha kolay ulaşması sağlanır.

8) Analitics (Ziyaretçi Raporları)

Web sitenizi geliştirme noktasında, mükemmel raporlama özelliği ile mutlaka kullanılması gerekmektedir. Sitenizi kaç kişi ziyaret etmiş, hangi sayfalarda ne kadar süre kalmış, hangi il’den, hangi ülke’den ne kadar ziyaretçiniz var ? Bu sorularınızı hepsine ve daha fazlasına bu özellik ile cevap bulabilirsiniz.

Birlikte bir adım öne geçmek dileğiyle...

Kuşcağız Mahallesi Esenler Caddesi No: 35 Kat: 4 İç Kapı No : 19 Keçiören / Ankara

Copyright © 2018 Cogen® Yazılım | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım