WEB TASARIM

Web tasarım, firmanızın kimliğini yansıtan dijital dünyaya açılmanızın ilk adımı olacak, web sitenizin tasarım boyutudur. Başarılı bir web sitesi tasarımı ile firmanızı markalaştırma yolunda gerekli olan ilk adımı sağlamış olursunuz. 
Web siteniz sizin sanal dünyadaki işletmenizdir. 
2020 yılına ait verilere baktığımızda aktif internet kullanıcı sayısının 62 milyon yani Türkiye nüfusunu %74’ü olduğunu görmekteyiz. Aslında bu veri bize neden bir sanal dünyada işletme sahibi olmanız gerektiğini açıkça gösteriyor. 
Profesyonel web tasarıma sahip bir web sitesinin kodlanmasında ve geliştirilmesinde birçok beceri, disiplin, bilgi ve birikim gerekmektedir. 

NEDEN BİR WEB SİTENİZ OLMALI?

Dijital dünyanın kimliği profesyonel web tasarıma sahip internet sitelerinizdir. Profesyonel web siteniz size kendinizi tanıtmanız ve pazarlamanız için ortam yarattığı gibi daha geniş müşteri yelpazesinin size ulaşmasına da imkan tanır. 

  • Firmanızın imajını bir üst seviyeye çıkararak profesyonelliğinizi gösterir, 
  • Daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayarak firmanızın bilinirliğini arttır, 
  • Potansiyel müşteriye ulaşmanıza imkan tanır, 
  • Firmanızın tanıtımının ve pazarlanmasının en ekonomik yoludur,
  • Firmanızı müşterilerinizin gözünde daha güvenilir kılar,
  • Mevcut müşteriniz ile etkileşiminizi arttırır,
  • 7/24 ulaşılabilirlik sağlar,
  • İnternetten para kazanmanızı sağlar. 

WEB TASARIMDA NEDEN COGEN YAZILIM'I SEÇMELİSİN?

Cogen yazılım iş hedeflerinize ulaşmanızın dijital ayağında sizlere destek ve çözümler sunar.
Web tasarımda; tasarımla işlevi bir arada yürüterek müşterilerinize firmanızı en etkili şekilde tanıtmanıza imkan sağlıyor ve markanızı pazarlıyoruz.
Cogen Yazılım web tasarımına alanında 10 yılı aşkın tecrübesi ile, alanlarında profesyonel tekniker, grafiker ve mühendis kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.
Firmanızı firmamız olarak görüyor, ortak iş sürecimizde sizlerle doğru ve etkili iletişim kurarak, iş planı çözümlerimiz ile tasarım ve yazılım süreçlerini en kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Daha sonraki bütün süreçlerde bağımızı koparmadan sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

WEB TASARIMDA SİZE NE GİBİ AYRICALIKLAR SUNUYORUZ

Kullanıcı Deneyimlerine Uygun Tasarımlar
Sadece göze hitap eden web tasarımları yapmıyoruz, kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak kullanıcı davranışlarına entegre tasarımları sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Responsive Tasarımlar
Web siteniz mobil, tablet, masaüstü bilgisayarlar gibi farklı boyutlardaki ekranlar ile uyumlu olarak çalışır.
SEO Uyumlu Tasarımlar
SEO; arama motoru optimizasyonudur. Web sitenizin üst sıralarda çıkabilmesi için SEO uyumlu olması gerekmektedir. Cogen Yazılım tüm tasarımlarını SEO uyumlu altyapı ile kodlamaktadır.
Sınırsız Mail Kurulumu
Kurumsal mail adresleriniz sizin için alıyoruz ve kuruyoruz.
Yönetim Paneli
Cogen Yazılım'ın hazırladığı özel yazılım olan yönetim paneli ile web sitenizin yönetici siz olacaksınız.

İŞİMİZİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YAPIYORUZ

Kurumsal ya da kişisel bir web sitesi için bize başvurmanız halinde en kısa sürede akılcı çözümlerle sizlere web tasarım hizmetimizi veriyoruz. Cogen Yazılım'ın web tasarım hizmetinden yaralanmak için başvurmanız halinde aşağıdaki süreçleri birlikte takip edeceğiz.
İlk görüşme 
Bu görüşmede iş hedeflerinizi ele alarak ne istediğini ve web sitenizden beklentilerinizi konuşarak bir sonuca varırız. 
Beyin Fırtınası
Bu görüşme şirket içinde yapılan alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Burada sizden edindiğimiz istek ve bilgiler doğrultusunda web sitenizin ana omurgası oluşturulur. Sektörünüze ait araştırma verileri ve rakiplerinizin analizleri sunularak hep birlikte beyin fırtınası yapılır ve çözümler üretilir.
Tasarım
Beyin fırtınası aşamasında ortaya çıkan web sitesinin ana omurgası ile kullanıcı deneyimine ve sektörünüze uygun firmanıza özel etkileyici tasarım ortaya çıkarılarak tarafınıza sunulur.
Yazılım
Tasarımın tarafınızdan onay alması halinde responsive yani tüm ekranlara duyarlı ve SEO uyumlu olacak şekilde web siteniz kodlanır.
İlk İçeriklerin Girişi
Sizlerden aldığımız ilk içeriklerin girişi ile sitenizi yayına  hazır hale getiririz.
Sonuç
Sitenizi onay vermeniz halinde yayına açarak yönetim paneli bilgilerinizi, mail bilgilerinizi ve yönetim paneli kullanım kılavuzlarını tarafınıza iletiriz.

Rakipleriniz bir web sitesine sahip. 
Sizde doğru firma ile çalışarak etkili bir web sitesi ile işlerinizdeki büyümenin farkına varın. Unutmayın ki Cogen Yazılım müşteri odaklı çalışarak firmanızın bir adım öne geçirmeyi hedef edinmiş bir firmadır. Sizde Cogen Yazılım ailesine katılarak web tasarım hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.
Hep birlikte bir adım ileriye gitmek dileği ile….

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2021 | Tüm hakları saklıdır. | Design By

Beygir Hesaplama Birim Dönüştürücü