X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı

ALTYAPI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK (AUGMENTED REALITY) NEDİR?

Artırılmış gerçeklik, gerçek dünyadaki çevrenin ve içindekilerinin, bilgisayar tarafından üretilen; ses, görüntü, grafik ve GPS verileriyle zenginleştirilerek meydana getirilen canlı veya dolaylı fiziksel görünümüdür. Cihazların cisim tanıma özelliği kullanılarak, sanal nesnelerin gerçek görüntülerin üzerine bindirilmesi ile olarak da tanımlanır.

Bu teknolojiden faydalanabilmeniz için; bulunduğunuz ortamda internet erişiminin ve elinizde artırılmış gerçekliği tanımlayacak cihazların (akıllı gözlük, akıllı telefon ya da tablet) bulunması gerekir.

Ayrıca Augmented Reality üzerine tanımlanmış olan uygulamalardan birinin bu cihazınızda yüklü olması da şart. Bu koşullar gerçekleştikten sonra; Augmented Reality için tasarlanmış görseli cihazınızdaki uygulama iğle tanımladığınızda, cihazınız görseli algılıyor ve yeni bir görüntüyle karşılaşıyorsunuz. 

COGEN ALTYAPI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Cogen Altyapı Görüntüleme Sistemleri, mobil cihazların sensörleri ve kameraları vasıtası ile cisim tanıma özelliğini kullanarak, sanal nesnelerin gerçek görüntüler üzerine eklenmesidir.

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2024 | Tüm hakları saklıdır. | Design By , Ankara Web Tasarım, Ankara Kurumsal Web Tasarım