E-TİCARET

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte işletmeler satışlarını internet ortamına da taşıyıp satış ağlarını büyüterek gelir elde etmeye başladılar. E-Ticaret ucuz girdi ve iş gücü , daha az maliyet gibi sebeplerden de enflasyon oranlarının azalmasına yol açtı.

Günün her saatinde satış yapabildiğiniz online mağazanızda zaman ve iş gücünden tasarruf ederek daha yüksek kar oranları elde edebilirsiniz.

Müşterilerinize sağladığınız kullanım kolaylığı ile satış oranlarınızı artırıp, müşterilerinizden anında geri dönüş alabilirsiniz.

Cogen Yazılım farkıyla sanal mağazanızı açalım internet ticaretinin avantajlarla dolu dünyasına güçlü bir giriş yapın !

N11 ENTEGRASYONLARI İLE KENDİ E-TİCARET SİTENİZİ ÜST SIRALARA TAŞIYIN

N11 mağazanızı Cogen Yazılım ile entegre edin; sipariş yönetimi, kağıt fatura/e-fatura kesimi ve stok yönetimini kolayca tek panelden yapın!

  • Cogen Yazılım N11 entegrasyonuyla tek panelden sipariş yönetimi, stok takibi ve fatura oluşturma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Cogen Yazılım'ın kategori ağacı olarak N11 ile %100 uyumlu arayüzü sayesinde yolunuzu bulmanız çok kolay!
  • Artık büyük ölçüde katalog sistemine geçmiş olan N11’de Cogen Yazılım üzerinden mağaza notu girerek ürünlerinizi rakiplerinizden farklılaştırabilir ve öne çıkabilirsiniz.
  • Ayrıca kargo gönderilerinde avantaj sağlamak adına Cogen Yazılım ile N11 mağazanızda şartlı ödemeli ilan açabilirsiniz.

COGEN YAZILIM İLE RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLUN

Firmalarınız için oluşturduğumuz E-Ticaret sitenizde fiyat farkında göre , varyanta göre, marka sıralamasına göre filtreleme işlemlerinizi rahatça yapabilir ve kullanıcıya kolaylık sağlayabilirsiniz. Öne çıkardığınız ürünlerinizi seçebilir , ürünlerinize kampanya ekleyebilir ve tüm bunları anasayfanızda görüntüleyebilirsiniz.

Kendi E-Ticaret sisteminiz ile satışlarını kontrol edebilir stoklarınızı güncel tutabilirsiniz. Eğer bir E-Ticaret siteniz var ise firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir. 

Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca sanal mağazanız maddi yükünüzü azaltabilir. 

İletişim

Cogen Yazılımın ayrıcalıklı dünyasın da sizde yerinizi alın. Projelerinizi profesyonel ekibimiz ile hayata geçirelim. Hadi hemen iletişime geçin.

Copyright © 2021 | Tüm hakları saklıdır. | Design By

Beygir Hesaplama Birim Dönüştürücü